Forum Sojuszu *DS*

Forum Sojuszu Dark Souls w grze OgameWars


#1 2008-04-11 20:52:36

Lupik

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 2
Punktów :   

Zaproszenia

Żeby rozrastać się w siłę musimy zapraszać ludzi. Trzeba ich zachęcić do tego i można by zrobić na forum ogamewars naszą prezentację sojuszu. Ja mogę o zrobić, ale nie wiem za bardzo co tam może być. A druga sprawa to taka, żeby wymyślić jakieś zaproszenie, które będziemy wysyłać do innych graczy. I też trzeba było jakąś treść walnąć. Czekam na propozycje.

Offline

 

#2 2008-04-12 07:42:46

Marsik

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zaproszenia

Co do prezentacji sojuszu na forum, to już to zrobiłem. A jeśli chodzi o zaproszenia, to ja już dawałem propozycje, ale zapewne nikt sobie niczego z tego nie robił. Nic trudnego takie coś napisać. Ja mniej więcej tak to robiłem:
"Witaj. Zapraszam Ciebie do dołączenia do sojuszu *DS*. Jesteśmy rozwijającym się sojuszem i potrzebujemy nowych, dobrych graczy. Możemy Tobie zaoferować pomoc militarną oraz surowcową. Ponadto w naszym sojuszu panuje miła atmosfera gry. Pamiętaj! Najważniejsze to się dobrze bawić. Serdecznie zapraszam."
Tak mniej więcej. Myślę, że jeszcze przydałoby się zmienić trochę stronę zewnętrzną sojuszu, żeby pierwsze wrażenie było lepsze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.architekturautp.pun.pl www.ww2pbf.pun.pl www.zakon.pun.pl www.bakugan-pbf.pun.pl www.forummga.pun.pl